knieja bullet Co szumi w kniejach
Filmy
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Galerie zdjęć
Opowieści z kniei
Kuchnia myśliwska
Kalendarz
Znalezione w sieci
Kynologia
Akty § Prawne
 
Strona główna
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenia
login: hasło:
Zapomniałem hasła Zarejestruj się!
     

Witamy w dziale Kynologia


Wzorce rasNajlepszy przyjaciel myśliwego
Fotki waszych ulubieńców, w kniejowej galerii zdjęć.

szczeniaczek mój Archie..... :) szczeniaki.. SZCZENIĘTA ŁAJKI ZACHODNIOSYBERYJSKIE Mój wyżeł niemiecki(mieszaniec szorstko i krótkowłosego) 
ma 5mscy i już podnosi kaczki na polowaniach :D Alano Espańol (Spanish Alano, Spanish Bulldog), psy hiszpańskie używane do polowań jak i do walk z bykami. stara rasa pamiętająca czasy średniowiecza. Alano Espańol (Spanish Alano, Spanish Bulldog) szczenięta szczenięta Wyżła Niemieckiego Krótkowłosego Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy Axsel Opal Ojciec: Cesario Amigo Max Yar Myśliwi mogą już kupować i polować z rewolwerami :)
BAJKA Jeden z pierwszych w POLSCE :)
boys, boys, boys... Miot Wyżły niemieckie długowłose na tropie.... Amir z Garnizonu. Wyżeł niemiecki długowłosy - reproduktor.
Wł. Waldemar Ołdak <p>Wyżeł niemiecki długowłosy. Suka Hodowlana.</p> cocker spaniel angielski AMIR z Garnizonu - DeutschLanghaar Wyżły Niemieckie Długowłose AMIR z Garnizonu, JIKA Lanferove Polia <p>Wyżeł Niemiecki Długowłosy Amir z Garniznu</p> jeszcze jeden piesek piesek bieg przez zaspy Ferdek i sikorka mój wyżeł niemiecki długowłosy Amir z Garnizonu
Zaloguj się powyżej - i dodaj zdjęcia swojego ulubieńca do galerii zdjęć.
 
O nas kontakt Kontakt reklama Polityka prywatności Reklama strona główna Strona główna
Copyright © 2002 - 2020 knieja.pl.