\n
knieja bullet Co szumi w kniejach
Filmy
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Galerie zdjęć
Opowieści z kniei
Kuchnia myśliwska
Kalendarz
Znalezione w sieci
Kynologia
Akty § Prawne
 
Strona główna
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenia
login: hasło:
Zapomniałem hasła Zarejestruj się!
     
« Co szumi w kniejach

Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting 2020 - zmiana terminu

Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting 2020 - zmiana terminu

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz obecnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczącymi organizowania imprez uprzejmie informujemy, iż po konsultacji z branżą Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting oraz Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting, zaplanowane na 3-5 kwietnia 2020 r. zostają przeniesione na 18-20 września 2020 r.Zapraszamy do udziału w XI edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting 2020 oraz VI edycji Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting.

EXPOHunting to doskonała okazja do spotkań w gronie braci łowieckiej, pasjonatów przyrody i osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Goście mogą wybrać z programu prawie 60 wydarzeń towarzyszących to, co jest ich największą pasją: pokazy, panele dyskusyjne czy współzawodnictwo w konkursach.

Wizyta na targach EXPOHunting to doskonała okazja do kultywowania tradycji łowieckich, a dla osób nie związanych z łowiectwem - do ich poznania.

EXPOHunting to prezentacje broni, amunicji, optyki i noktowizji. Nie zabraknie oczywiście najwyższej jakości odzieży i obuwia, a każdy może doposażyć swój ekwipunek o wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak noże, latarki, łuki czy gadżety outdoorowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Rolex Replica cheap replica watches

 
O nas kontakt Kontakt reklama Polityka prywatności Reklama strona główna Strona główna
Copyright © 2002 - 2023 knieja.pl.