\n
knieja bullet Co szumi w kniejach
Filmy
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Galerie zdjęć
Opowieści z kniei
Kuchnia myśliwska
Kalendarz
Znalezione w sieci
Kynologia
Akty § Prawne
 
Strona główna
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenia
login: hasło:
Zapomniałem hasła Zarejestruj się!
     
« Co szumi w kniejach

Międzynarodowe Targi Łowieckie- EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie- EXPOHunting

Zapraszamy do udziału w 10-tej, jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting! 5 - 7 kwietnia 2019

EXPOHuntinig to targi które odwiedzają goście nie tylko z całej Polski, ale również z Czech, Ukrainy, Słowacji, Węgier i Niemiec.

Wystawcy potwierdzają natomiast, iż właśnie tutaj zawierają najwięcej transakcji handlowych podczas spotkań B2B i B2C.

swiss replica watches

Poprzednie targi EXPOHunting zakończyły się ogromnym sukcesem, swoją ofertę prezentowało 230 Wystawców z 8 krajów, reprezentujących blisko 400 światowych marek. EXPOHunting 2018 odwiedziło ponad 13 tys. zwiedzających. Jubileusz zapowiada się równie imponująco.

EXPOHunting to doskonała okazja do spotkań w gronie braci łowieckiej, przyrody i osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Wizyta na targach EXPOHunting to doskonała okazja do kultywowania tradycji łowieckich, a dla osób nie związanych z łowiectwem - do ich poznania.

Podczas targów polscy dystrybutorzy prezentowali natomiast rynkowe premiery - w tym roku było ich ponad 60. To doskonały dowód na to, że rozpoczynając nowy sezon w łowisku, trzeba najpierw odwiedzić Sosnowiec.

panerai replica

Serdecznie Zapraszamy

I understand that it is very helpful gadgets, but I prefer beautiful design than smartwatch . If you are in the same situation, I recommend you to Buy . I also didn't believe that replica can be high-quality, when my wife offers me to order it. But when we got it we were shocked. These watches are made in Japan only from Scratch-proof sapphire crystal and are totally waterproof. On their website you can choose your watches and even read news of Rolex world. think that it is a very valuable offer.

fausse montre


 
O nas kontakt Kontakt reklama Polityka prywatności Reklama strona główna Strona główna
Copyright © 2002 - 2024 knieja.pl.