knieja bullet Co szumi w kniejach
Filmy
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Galerie zdjęć
Opowieści z kniei
Kuchnia myśliwska
Kalendarz
Znalezione w sieci
Kynologia
Akty § Prawne
 
Strona główna
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenia
login: hasło:
Zapomniałem hasła Zarejestruj się!
     
« Co szumi w kniejach

The Hunter

The Hunter

Darmowy sieciowy symulator polowania. Grę stworzyli Emote Games oraz producent Avalanche Studios. 


W grze mamy do dyspozycji wirtualny świat pełen rozmaitych realistycznie zachowujących się zwierząt, np. małe ptaki, mniejsza zwierzyna łowna, aż po spore okazy, jak niedźwiedzie, czy jelenie. Gracz do dyspozycji mam szereg specjalistycznego sprzętu oraz różne modele broni strzeleckiej.

The Hunter jest tytułem sieciowym, w którym oprócz samego polowania możemy wchodzić w interakcję ze skupioną wokół gry społecznością.

Możemy zakładać grupy przyjaciół, konkurować z innymi, brać udział w turniejach i zawodach, lub wspólnie pokonywać ekscytujące wyzwania.

To nie wszystkie możliwości jakie oferuje gra. Kolejną opcją jest dzielenie się wrażeniami z zabawy z innymi. Możemy więc publikować opisy wypraw, czy zdjęcia i filmy przedstawiające nasze dokonania oraz komentować wyczyny innych. Ponadto, każda z grających osób znajduje się w rozmaitych rankingach, zarówno globalnych, jak i lokalnych. Dzięki temu zawsze możemy sprawdzić kto jest najlepszym myśliwym w naszej okolicy.

Prócz powyższych rozbudowanych aspektów społecznych tego produktu, warto zwrócić uwagę także na jego wykonanie audio-wizualne. Środowisko odwzorowane zostało z dużą dbałością o szczegóły oraz z wykorzystaniem wielu efektów.

 
 
O nas kontakt Kontakt reklama Polityka prywatności Reklama strona główna Strona główna
Copyright © 2002 - 2023 knieja.pl.