knieja bullet Co szumi w kniejach
Filmy
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Galerie zdjęć
Opowieści z kniei
Kuchnia myśliwska
Kalendarz
Znalezione w sieci
Kynologia
Akty § Prawne
 
Strona główna
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenia
login: hasło:
Zapomniałem hasła Zarejestruj się!
     
« Co szumi w kniejach

Cabela's Big Game Hunter 2012

Cabela's Big Game Hunter 2012

Cabela's Big Game Hunter 2012 to kolejna odsłona najpopularniejszej serii gier traktujących o polowaniach. Najnowsza część nie zmienia w większym stopniu wypracowanej przez lata formuły, ale usprawnia wiele jej elementów.

W produkcji wcielamy sie w postać młodego myśliwego i wyruszamy w najdziksze zakątki globu, by przetestować nasze łowieckie umiejetności. Podobnie jak poprzednie odsłony cyklu, Cabela’s Big Game Hunter 2012 oprócz możliwości rozgrywania pojedynczych zadań oferuje powiązaną fabularnie kampanie.

Naszym celem podczas wiekszości misji jest upolowanie określonych gatunków zwierzyny. Cechą charakterystyczną tytułu jest bardzo szczegółowe i dokładne odwzorowanie charakterystyki polowań – włącznie z trudnymi warunkami środowiskowymi i niebezpieczenstwem grożącym nam ze strony ściganych

drapieżników. Bardzo często z myśliwego sami zmieniamy sie w zwierzynę łowną - wtedy musimy wykazać się inteligencją i zmysłem przetrwania, siegając po nieszablonowe rozwiązania. Przykładowo zamiast wybrać bezpieczne zejście doliną, przez co ryzykujemy wykrycie, możemy zdecydować sie na wybranie okręźnej, górskiej ścieżki – wyjątkowo niebezpiecznej, ale dającej nam dodatkowo możiwość rozpoznania terenu.

swiss replica watches


Twórcy oddali do naszej dyspozycji powiekszony w stosunku do poprzedniczek zasób broni palnej i usprawniony silnik fizyczny. Skuteczność strzału zależy od wielu czynników: począwszy od jego precyzji i naszego ulokowania względem celu, a kończąc na warunkach pogodowych i czujności zwierzęcia. Także sztuczna inteligencja drapieżników została znacząco usprawniona. Nie znaczy to jednak, że nie da się jej oszukać – dobry myśliwy będzie musiał nauczyła sie „czytać” zamiary zwierząt przez obserwacje ich zachowań.orologi replica

gra dostępna na: X360, PS3 i Wii

źródło: gry-online

 Purchasing tremendous never ever been easier. Trustworthy vendors provide them, that can prompt you to feel like a VIP superstar.

 
O nas kontakt Kontakt reklama Polityka prywatności Reklama strona główna Strona główna
Copyright © 2002 - 2024 knieja.pl.