Lunety "Delta Optical z serii Tytanium" - prosba o

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Lunety "Delta Optical z serii Tytanium" - prosba o

Postprzez majkiel76 » 22 sierpnia 2006, 18:56

Witam....

Chciałem prosić o opinie nt. lunet Delta Optical z serii Titanium.
Czy ktos uzytkuje sportowo lub łowiecko jedna z 2 lunet:

- Delta Optical Titanium 4-16x42AO
- Delta Optical Titanium 2,5-10x56

??

Zdaje sobie sprawe ze to nie Docter albo Zeiss ale to tez (a moze przede wszystkim) inna klasa "cenowa". Z zewnatrz luneta wyglada na solidna - ale czasem pozory przeciez myla.

Seria Titanium ma bardzo dobra prase [Brać Łowiecka (nr 12/2005 (93), strona 56 i 57) i Łowiec Polski, (str. 38-39, nr 12/2005)] i chyba jest lepszej jakości niz poprzednie "chińskie Delty".

Bardzo prosze o opinie uzytkowe, wytrzymałość na wstrzas (planowane jest uzycie na broni kal. .308 Winchester) i zachowanie o zmierzchu.

Bardzo dziekuje o opinie.

Darz Bór 4 All ;-)
majkiel76
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 maja 2006, 09:16

Postprzez Łukasz_Pietruszka » 22 sierpnia 2006, 20:14

Darz bór!

zanim sie zdecydujesz polecam lekture mojego forum-znajdziesz tam ocene optyki która cenowo jest podobna a jakościa o niebo lepsza.

zobacz:

[url]http://bron.iweb.pl/viewforum.php?f=22[/url]


tutaj sa opinie amatorów i profesjonalistów na temat prawie każdej optyki z różnych półek cenowych.

Interesujące marki to bushnell, simmons (ja mam taką lunete 3-10-44 mag mildot), IOR, Meopta, Weaver... jest tego troche. Ceny nie wiele wieksze ale jakosc w porównaniu do chinek to przepasc.


zobacz także dział "kup sprzedaj" mozna nabyc tam ekstra okazje.



pozdrawiam
Łukasz_Pietruszka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 sierpnia 2006, 15:36


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 142 gości
cron