5000 głosów?

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

5000 głosów?

Postprzez kuki » 8 grudnia 2004, 22:18

Przed chwilą opuściłem serwis lowiecki. Chłopaki tam nie mają co robić więc zaglądają także do nas. No i może trochę zachłyśnięci swoim sukcesem nie potrafią dokładnie odczytać informacji zamieszczonej w naszym wortalu dot. popularności czasopism o tematyce łowieckiej. Kolega Kordelas się zagalopował i zamiast odczytać „zaloguj się aby dodać swoją wiadomość!” odczytał tu cyt. „że by móc uczestniczyć w głosowaniu trzeba sie zalogować”. No cóż. Taka mała różnica a cieszy kolegę Kordelasa z lowieckiego.
kuki
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 00:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Wycior » 9 grudnia 2004, 09:09

ten serwis jest opanowany przez grupę kiełbasiarzy i rózne mieszadła z kół łowieckich którym juz nie wystarcza robienie smrodu we własnych kołach i prubują swoje fobie i brudy przenieść na forum. Wystarczy przeczytać wszystkie wypowiedzi "kordelasa" kulwapa"czy "alusa "-retoryka na poziomie ławki przed blokiem popegerowskim .
Ale jest tam takze spora grupka sensownych i normalnych kolesi jak "john"nonqsol" a nawet kotrowersyjny alfabet"bcfg"
Wycior
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 grudnia 2004, 08:49
Lokalizacja: dolnoślaskie

Postprzez RADKO » 9 grudnia 2004, 12:00

Tekst jedynego mądrego i prawego WYCIORA:
"...ten serwis (chodzi oczywiście o www.lowiecki.pl) jest opanowany przez grupę kiełbasiarzy i rózne mieszadła z kół łowieckich którym juz nie wystarcza robienie smrodu we własnych kołach i prubują swoje fobie i brudy..." i tak dalej. Po prostu bełkot sfrustrowanego WYCIORA.
Jestem aktywnym uczestnikiem forum lowiecki od ok. 2 lat i mam dokładnie przeciwne zdanie do tego tam... WYCIORA (po samym nicku sądzić należy że ma jakiś kompleks...).
Apel:
Chłopaku (WYCIORZE) jak masz coś do powiedzenia/napisania to zapraszam na www.lowiecki - na pewno będziesz tam mile przyjęty, a jeśli zasłużysz - to i należycie sponiewierany.
(naprawdę nie wiem, co ci strzeliło do głowy z tym WYCIOREM - nie rób jaj i zmień sobie ten nick)

Pozdrawiam serdecznie
Darzbór!
RADKO
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 grudnia 2004, 11:44

Postprzez kuki » 9 grudnia 2004, 17:18

RADKO oczywiście, że masz prawo odnieść się do wypowiedzi wyciora. Jednak ani on ani nikt inny nie dał Tobie prawa kogokolwiek obrażać. I tu wydałeś cenzurkę, nie kolegom z lowieckiego których szanuję za rozległą wiedzę dot. łowiectwa, ale dokładnie swojej osobie. Pewnie nie posiadasz takiej siły by nakazać nam wyrażać swoje opinie czy osądy na łamach jedynego i słusznego serwisu jakim jest według Ciebie lowiecki (z taką perspektywą kol. Admin lowieckiego pewnie poczuje się trochę osamotniony). Zrobimy to tam gdzie będziemy uważali za słuszne i Twoje zaproszenie nie ma tu żadnej mocy sprawczej.
No i widzisz dobry człowieku RADKO, znowu się spóźniasz. Kordelas w poscie z 14.34 uciekł o kilka kroków przed Ciebie. Do roboty chłopie, do roboty.
Pozdrawiam kolegów z lowieckiego.
kuki
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 00:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Wycior » 9 grudnia 2004, 18:02

Domyslam się że "radko" to "kordelas"z łowieckiego i dlatego nie dziwie sie tej wypowiedzi
Wycior
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 grudnia 2004, 08:49
Lokalizacja: dolnoślaskie

Co by nie "spieprzyc"...

Postprzez knieja » 9 grudnia 2004, 23:02

Cytujac "kolege" z lowieckiego, na temat naszej sondy:

"U dołu strony glównej jest zamieszczona informacja, że by móc uczestniczyć w głosowaniu trzeba sie zalogować . Sądząc po ilości wpisów na forum dyskusyjne serwisu Knieja, chopaki mocno musieli przebierać paluchami po klawiaturze, by "wyrobić normę"
D.B

Nie próbowałem nigdy wstawiać linka, więc nie chce spieprzyć, więc podaję namiary:

www.knieja.pl
Dział Co szumi w kniejach
Temat: Ani Łowiec, ani Brać"


Szanowny kolego, nie wiemy czy dodanie linku nie przerasta mozliwosci oddania glosu w naszej sondzie (czynosc wielce skomplikowana zapewne), no coz o umiejetnosciach jak i o gustach podobno sie nie dyskutuje:-))

A dla naszych szanownych kniejowiczow informacja: sonda nigdy nie byla i nie bedzie LOGOWANA (oczywiste i jasne jak sloneczko), kazdy moze oddac glos w niej bez logowania sie - wystarczy kliknac tylko na odpowiedz, logowanie jest potrzebne do m.in. dodawania ogloszen, zdjec, etc... Co do wyrabiania normy to te czasy dawno sie skonczyly i nie ma miesjca na nie w naszym wortalu - no i w sumie wszystko jasne :-))

Darz Bór
Wasza Knieja
Avatar użytkownika
knieja
Administrator Forum
 
Posty: 37
Dołączył(a): 14 kwietnia 2004, 15:17
Lokalizacja: Z Dzikiej Kniei :-)

No i znowu się kłócą

Postprzez sajmon » 12 grudnia 2004, 20:29

Panowie !!!

Gdzie sens i logika? :?:
Przestańcie się przekomarzać i obrażać.
Osobiście uważam że i w portalu łowieckim, jak i w knieji można doszukać się czegoś wartościowego.
Nie ważne w jakiej oprawie, ważne że dotyczy tego czego lubimy i czym się pasjonujemy.
Ja osobiście jestem i tu i tu.
Niech Łowiectwo Nas łączy panowie , a nie dzieli. :!:

Darz Bór - Sajmon
Avatar użytkownika
sajmon
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12 listopada 2004, 19:10
Lokalizacja: Piła

Postprzez RADKO » 13 grudnia 2004, 15:01

Kuki jesteś adwokatem Wyciora?
Zrelaksuj się, przeczytaj jego post i postaraj się zrozumieć dlaczego poczułem sie urażony i skąd wziął się ton mego pierwszego postu na Forum Knieja.

Darzbór!
RADKO
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 grudnia 2004, 11:44

Postprzez Wycior » 13 grudnia 2004, 17:02

Wycior nie potrzebuje adwokata panie kordelas - przeniosłeś się tutaj z pisaniem swoich głupot bo na łowieckim po każdej twojej wypowiedzi już wszyscy piszą o odruchach wymiotnych . Zajrzyj lepiej w temat '13 grudnia" będziesz miał okazję dać upust swojej nienawiści do mnie
Wycior
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 grudnia 2004, 08:49
Lokalizacja: dolnoślaskie

Postprzez RADKO » 14 grudnia 2004, 12:04

Wycior, ty Giertyszku,
marny z ciebie szpieg...nie jestem "kordelasem"
Ponadto, nie wiem co ty tak wyskakujesz z tym oskarżeniem o nienawiść do ciebie. Zauważ, że wqrwiłem się tylko na twój prostacki post z obelgami m. in. pod moim adresem. Stąd też moje sarkazmy pod twoim adresem (i niczyim innym). Więcej już nie prowokuj... Szkoda czasu.

Kuki,
Mój pierwszy post w tym portalu zainspirowany został koniecznością obrony. Jakiś Wycior przedstawia mnie w świetle prawie przestępcy. Czy przypadkiem tenże Wycior nie obraził mnie jako pierwszy? Stanąłeś zaciekle w jego obronie. Czyżbyś miał taką samą opinię o lowieckim i jego forumowiczach jak i on? Tam każdy nowy forumowicz jest raczej witamy a nie opier..any na początek.

Wybaczcie, ale jeżeli wortal www.knieja.pl ma służyć do takich celów...

Z tematu spadam.
A wy (Wycior i Kuki) proszę piszcie, piszcie... czekam na nowe inwektywy i pomówienia (wymiociny już były) dobrze wam idzie... acha, zapomnieliście o korupcji. Na ten temat też coś wtrąćcie. Nie wiem czy wiecie, ale na lowieckim to...

Darzbór!
RADKO
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 grudnia 2004, 11:44

Postprzez kuki » 14 grudnia 2004, 18:17

RADKO
Coś mi się widzi, że jesteś amatorem starych i nieświerzch kotletów. Nie używaj portalu Knieja do ich odgrzewania.
kuki
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 00:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kuki » 14 grudnia 2004, 18:26

przepraszam, oczywiście miało być "nieświeżych"
kuki
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 00:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kordelas » 14 grudnia 2004, 23:07

Zdecydowałem sie po ho!ho! ho! czasie zalogować na tym forum, a właściwie sprowokował mnie do tego Konserwator Powierzchni Krągłych i Wszelkich Wlotów i niekoniecznie Wylotów, czyli Wycior.
ad. w/wym
by Ci ulżyć to radze puść bąka.

ad. Wszyscy Koledzy.
Marny - jak powiedział Radko z Wycieraka detektyw, Radkao to nie ja - Kordelas, by to udowodnić i Kolege Radka(o) oczyścić z herezji proponuję:

AD. Administrator Serwisu.
Po tym postcie wyśle e-maila do Kol. Piotra Gawlickiego, który upoważniony zostanie do podania Tobie moich danych osobowych, by rozwiać wątpliwości co do mojej tożsamości. Niestety, w przeciwieństwie do Łowieckiego, na tym forum , rejestrując sie można podać pierdoły i będzie to przyjęte z zadowoleniem . Doprawdy rzecz żenująca, czego sie tu bać?
P.S Admin.
Już umiem wstawiać linki Kolego:-)). A tak na marginesie to komputer dla Ciebie jest źródłem prawdopodobnie niezłej kasiory, dla mnie to zabawka, a bawię sie wtedy kiedy chce i w co chcę.
Odnoście swojego postu na Łowieckim w pewnym sensie sie wytłumaczyłem.
Darz Bór Kolegom


Wycior - czas zmienić pakuły :-(((
Kordelas
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 grudnia 2004, 22:27
Lokalizacja: Wielka Polska

Postprzez Wycior » 15 grudnia 2004, 09:27

zaloguj się trzreci raz na knieji kordelas to bedzie już was trzech jednomyślnych
Wycior
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 grudnia 2004, 08:49
Lokalizacja: dolnoślaskie

Postprzez Wycior » 15 grudnia 2004, 09:29

a co trzy głowy to nie jedna
Wycior
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 grudnia 2004, 08:49
Lokalizacja: dolnoślaskie

Następna strona

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości