Ogłoszenia kupię sprzedam

Strzelectwo myśliwskie, zawody, komentarze

Moderator: Cyzio

Re: Ogłoszenia kupię sprzedam

Postprzez klarnet11 » 20 lutego 2012, 14:42

to bylo trzecie osmieszenie MichalP

pierwsze bylo wtedy gdy kupiłeś ten swój sławetny bockdriling -kupiles go własnie od takiego półanalfabety o ktorym myslałes ze to głupek który nie wie co sprzedaje i wydrzesz go za niska cenę -ale on wiedzial doskonale co sprzedaje i wcisnął ci sztrucla jak rzadko
zapewne chacha sie do dzisiaj

drugie osmieszenie to gdy poszedłes z tym drylem do rusznikarza aby wyregulował ci lufy -dwie godziny po twoim wyjści zapewne jeszcze się chechłali zabijając rekami pod pachy
:D :D
klarnet11
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2 grudnia 2011, 19:21

Re: Ogłoszenia kupię sprzedam

Postprzez MichalP » 20 lutego 2012, 14:54

Klarnet - jakoś mnie to nie rusza :) ale jak już jesteśmy przy temacie śmieszności... Pani ci w szkole nie mówiła że zdania w języku polskim zaczyna się ... dużą literą?

Dalej drążąc temat - Po pierwsze nie masz zielonego pojęcia od kogo kupiłem, po drugie nie masz zielonego pojęcia co kupiłem, po trzecie oceniasz ludzi według siebie i to ze ty jesteś właśnie półanalfabetą :) niechlujem, i pospolitym głupkiem to z pewnością nie jest nim rusznikarz któremu tę broń powierzyłem.
MichalP
 
Posty: 159
Dołączył(a): 3 grudnia 2011, 18:27

Re: Ogłoszenia kupię sprzedam

Postprzez Cyzio » 20 lutego 2012, 15:37

Witam.
Nie abym był czepialski ale temat gdzies zanika.
Moim skromnym zdaniem broń nowa kupiona w sklepie po wyjściu traci na wartości ok 10-20% wartości bez względu na markę.
Jeśli się mylę to proszę mnie oświecić.
Pozdrawiam.
Darz Bór.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Re: Ogłoszenia kupię sprzedam

Postprzez MichalP » 20 lutego 2012, 16:58

Kolego CYZIO
Czy aby na pewno zanika? W pierwotnym brzmieniu pewnie tak, ale czy autor chciał rozmawiać na temat ogłoszeń kupie - sprzedam? Mnie się wydaje że ten człowieczek właśnie coś odkrył i chciał się koniecznie popisać świeżo zdobytą wiedzą, a że mentalnie jest jaki jest to wyszło jak wyszło.

Ogłoszenia są? Są! To że ktoś oczekuje jakichś pieniędzy za swoją broń to chyba normalne. Jeżeli ktoś uważa, że to za dużo to nie podejmuje tematu zamiast "piłować ryja" że jak tak można.
Brakuje jeszcze żeby pisał donosy do US.
To że ktoś coś błędnie napisze? Niech się sam pisać nauczy zanim będzie kłapał dziobem.
To że w sklepie ktoś opowiada brednie - niech sam bredzić przestanie. Niech zacznie od siebie.

Co do cen broni nowej i tej ze sklepu wyniesionej.
Na wartości to może nie traci ale realna cena za którą można ją nabyć jest z pewnością niższa. Na pewno najmniej tracisz na taniej broni.
MichalP
 
Posty: 159
Dołączył(a): 3 grudnia 2011, 18:27

Re: Ogłoszenia kupię sprzedam

Postprzez Cyzio » 20 lutego 2012, 18:00

Witam.
Czyli jesteśmy w domu.ogłoszeniodawca pisze a papier przyjmie.A zycie zrobi swoje.
Pozdrawiam.
Darz Bór.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Re: Ogłoszenia kupię sprzedam

Postprzez MichalP » 20 lutego 2012, 18:39

Zupełnie nie rozumiem po co wychodziliśmy z tego domu? A... przypomniałem sobie, ktoś tu jest niedorozwinięty emocjonalnie.
MichalP
 
Posty: 159
Dołączył(a): 3 grudnia 2011, 18:27

Re: Ogłoszenia kupię sprzedam

Postprzez klarnet11 » 20 lutego 2012, 19:34

Wyglada raczej ze to raczej nie ja mam tutaj zaburzenia osobowosci

tak na marginesie to ciekawe jak koles przeszedl badania -sporo go to chyba kosztowalo

Ostrzegam MichałP - balansujesz po cienkiej lini twoje posty zalatuja pomowieniem i zniesławieniem

jesli chcesz sobie pojeżdzic na sprawy do Sądu Cywilnego w Legnicy to rob tak dalej
w Sądzie Cywilnym zaświadczenie o niepoczytalnosci nie bedzie raczej nikogo interesowalo

Zdobycie twoich danych osobowych zajmie mojemu prawnikowi 15 minut

Cyzio - moderatorze czy bylbys łaskaw zareagowac na ewidentne naruszanie regulaminu forum -no chyba ze takze jako świadek planujesz serie wyjazdów z Glogowa do Legnicy
klarnet11
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2 grudnia 2011, 19:21

Re: Ogłoszenia kupię sprzedam

Postprzez =wolf= » 20 lutego 2012, 19:39

klarnet11

Wystarczy, że złoży odpowiednie oświadczenie i może składać zeznania w "swoim" sądzie, nigdzie nikt nie musi jeździć, te czasy już minęły.
A co do Waszej dyskusji koledzy to skończcie, naprawdę skończcie, bo aż to niesmacznie czytać.
Avatar użytkownika
=wolf=
 
Posty: 134
Dołączył(a): 23 stycznia 2010, 20:49
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Ogłoszenia kupię sprzedam

Postprzez MichalP » 20 lutego 2012, 19:44

:lol: Ale ty jesteś zabawny :lol:
MichalP
 
Posty: 159
Dołączył(a): 3 grudnia 2011, 18:27

Re: Ogłoszenia kupię sprzedam

Postprzez klarnet11 » 20 lutego 2012, 20:14

wracając do tematu
Przed paru laty kupowałem samochód uzywany dla córki - objeżdzałem okolicznych handlarzy szukajac kremowego Golfa takiego jakiego sobie zażyczyła - wyszukiwałem w ogloszeniach itp

I zastanowilo mnie jedno - kiedy ogladałem juz którys samochód z rzedu
żaden ze sprzedająch nie potrafił mi nic powiedziec o sprzedawanym pojeżdzie " a to nie jego .to kolegi to syna on wie tylko gdzie sa kluczyki "

Czyli po prostu "strugał glupka "- tylko dlaczego ?

Odpowiedz jest prosta - bał sie odpowiedzialnosci za wady ukryte -nieswiadomoscia mógl sie wykpić w sadzie w wypadku uniewaznienia tranzakcji

Prawdpodobnie ten sam dylemat maja niektorzy kolesie z bronia
Im wiekszym dyletactwem sie wykazuja tym skuteczniej nęca ewentualnych kupujacych ktorzy lgna jak muchy do lepu liczac ze od głupka uda sie skuteczniej i taniej utargowac dobra broń - realia niestety moga byc brutalne

na podobnej zasadzie działaja oszuści -wykorzystuja tylko ludzka pazernosc

Tak więc reasumujac i koncząc równoczesnie temat

Nigdy raczej nie kupilbym broni od delikwenta który nie wie co sprzedaje
klarnet11
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2 grudnia 2011, 19:21

Re: Ogłoszenia kupię sprzedam

Postprzez MichalP » 20 lutego 2012, 21:37

To ty masz problem z tym że nie masz pojęcia co będziesz kupował i się musisz właściciela spytać!
No to faktycznie niewąska ułomność. Poproś może jakiegoś kolegę co się zna i będzie po kłopocie.
CYZIO wydaje się być rozsądnym facetem i gdzieś w okolicy mieszka więc może on pomoże.
MichalP
 
Posty: 159
Dołączył(a): 3 grudnia 2011, 18:27

Poprzednia strona

Powrót do Strzelectwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości