Jaka wiatrówke kupic ?

Strzelectwo myśliwskie, zawody, komentarze

Moderator: Cyzio

Postprzez Wilderer » 29 stycznia 2010, 13:46

Nooo z mozołem, po wielu trudach i w znoju zmierza to ku lepszemu.

Tylko ze na lecący pocisk nie działa zadna siła która mozna by nazwać "napedowa" bo to nie rakieta :)
I dalej w tych rozwazaniach brakuje jeszcze jednej siły. Uczyłes się ale się nie douczyłeś:)
Skoro opór powietrza hamuje ruch postepowy w kierunku poziomym to tak samo opór powietrza będzie hamował ruch powodujacy opad w kierunku pionowym.
czyli jak byscie nie kręcili d...pa z tyłu :)

"Bluzgasz wszystkich Kolegów"
- co do bluzgania to moze zacznij od siebie i swoich kolegów. A jak juz opanujecie te sztuke, by mimo wytknietej niewiedzy powstrzymać się od wysyłania kogos do lekarza, nazywania debilem tylko dla tego ze widocznie sami tymi debilami jesteście, to bedziesz mógł się skarżyc ze ktos ci nawtykał słowami powszechnie uznawanymi na obraźliwe.

Jak juz będziesz cos tam zamieszczał jako dowód to bądz łaskaw zamieścic wszystko. Niech się chłopy w tym PZŁ, Policji i innych instytucjach też posmieją :)

Zapamięta sobie jedno "kolegami" to my nie jesteśmy :) Nie dlatego ze mamy inne poglady, różnimy się sposobem pojmowania pewnych rzeczy czy wiedzą. Poprostu nie koleguje się z prostakmi.
Co do szmacenia twojej osoby - mocno się zagalopowałes. Ty sam siebie zeszmaciłeś. Ja ci tylko to uświadomiłem:)
Boli? Moze na przyszłosć bedziesz bardziej powsciagliwy z wysyłaniem kogokolwiek gdziekolwiek zwłaszcza wtedy gdy nie masz o czyms pojecia:)
Przeciez ciebie o drogę do kiosku Kolportera strach zapytac a co dopiero o konsultacje medyczną :)
Widzisz, było się ugrysć w paluchy i klepnac czołem o stół zanim się za pisanie zabrałes :) na policji zycze powodzenia, Tak samo w sądzie i PZŁ.
Wilderer
 

Postprzez caninus » 29 stycznia 2010, 14:16

Wykazujesz nie-kolego typowe zachowania charakterystyczne dla sieciowego
trolla czyli osoby nie mającej nic do powiedzenia a starającego się wzbudzać negatywne emocje na forum dyskusyjnym.
Siła napedowa...Hm..To skrót myślowy ale jak widać dla ciebie "za krótki".
Uznałem że nie zrozumiesz pracy gazów,równania Clapeyrona,siły bezwładności itp.Jak pokazuje przykład miałem racje.
Co do pośmiania się...
Cóż,czas pokaże.

EOT
caninus
 
Posty: 72
Dołączył(a): 18 września 2009, 13:55

Postprzez Wilderer » 29 stycznia 2010, 15:31

Siła napedowa...Hm..To skrót myślowy ale jak widać dla ciebie "za krótki".

To raczej wskazuje na problem z formuowaniem mysli, lub tez co bardziej prawdopodobne z samym myśleniem czego dowodem sa wspomniane hasła:
"równania Clapeyrona" które opisuje związek pomiedzy temperatura cisnieniem i objetoscią gazu doskonałego...
-co ma wspólnego z rzutem poziomym??? :)

siły bezwładnosci???
-Jakie??
moze Coriolisa?

praca gazów? Gdzie? W jakim układzie? Izotermicznym? Izochorycznym? Izobarycznym? czy moze adiabatycznym?
Moze na krzywej balistycznej czyli na torze pocisku?

Jak pokazuje to co piszesz - nie masz o tym zielonego pojecia :)

Więc zadam proste pytanie.
Po co to robisz?
Po co zasmiecasz to forum wypisujac takie brednie?
Wilderer
 

Postprzez caninus » 30 stycznia 2010, 10:31

W takim razie oświeć nas.
Rozpisz swoją rewolucyjną teorię w której masa pocisku nie ma wpływu na jego opad,zasięg.
Rzut poziomy?
Jak strzelamy do piora czy z ambony to już nie taki poziomy...
Bazujesz na wikipedii i się gubisz ale to dobrze.Przynajmniej jest wesoło.
:lol: :lol: :lol: :lol:
caninus
 
Posty: 72
Dołączył(a): 18 września 2009, 13:55

Postprzez Wilderer » 30 stycznia 2010, 12:32

Jezeli ktoś nie jest w stanie pojac ze bez wzgledu na masę ciała wartosc siły grawitacji na nie oddziałujace jest taka, ze nadaje mu okreslone stałe przyspieszenie g=~9,81m/s2 to ja ze swoimi miernymi zdolnosciami pedagogicznymi niczego tu nie dokonam.

Natomiast przezabawne to jest to ze weryfikujesz przy pomocy wikipedi swoje wymysły i w dalszym ciągu nie rozumiesz jakie bzdury opublikowałeś :)

Np. Clapeyronem to mnie rozbawiłes do łez :)

Jeszcze raz zapytam, (a moze trzeba to było zrobic na poczatku??)
Po co publikujesz te bzdury?
Wilderer
 

Re: Jaka wiatrówke kupic ?

Postprzez kamil328 » 1 kwietnia 2015, 20:27

Ja polecam kal 4,5 mm jest celniejsza niż kal 5,5 mm i to bezdyskusyjnie kolega <konia3> ma rację :)
kamil328
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 lutego 2015, 18:17

Poprzednia strona

Powrót do Strzelectwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości