Staż

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Staż

Postprzez RadekNad » 9 września 2014, 16:58

Witam!
Chciałem się dowiedzieć czy zarząd okręgowy informuje stażystę w jakiś sposób,że został wpisany do rejestru stażystów. Słyszałem że się dostaje list ale nie wiem czy to prawda ;)
DB.
RadekNad
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lutego 2014, 19:53

Re: Staż

Postprzez borowik » 9 września 2014, 18:14

Przeczytaj odpowiedzi w temacie staż, który założyłes wcześniej.
borowik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 5 kwietnia 2005, 13:01

Re: Staż

Postprzez PawelC » 9 września 2014, 18:32

RadekNad napisał(a):Witam!
Chciałem się dowiedzieć czy zarząd okręgowy informuje stażystę w jakiś sposób,że został wpisany do rejestru stażystów. Słyszałem że się dostaje list ale nie wiem czy to prawda ;)
DB.

Czy dostałeś potwierdzenie z Zarządu koła, że zostałeś przyjęty na staż ? Jeżeli tak, to zadzwoń do sekretarza Koła, czy wysłał odpowiednią informację i uchwałę ZK do Zarządu okręgowego i jeżeli uzyskasz potwierdzenie to po prostu wejdź na stronę ZO, znajdź telefon do osoby zajmującej się stażystami i spytaj się czy już zostałeś wpisany na listę stażystów w ZO , jeżeli tak to z jaką datą (ważne - bo od daty wpisania na listę liczy się roczny staż warunkujący dopuszczenie do egzaminu na podstawowe uprawnienia łowieckie) i dowiedz się, kiedy masz się zgłosić po odbiór książeczki stażysty.
Tak najszybciej zaspokoisz swoją ciekawość bo na list z ZO możesz trochę poczekać a sezon łowiecki w pełni i okazji do uzyskania wpisów w książeczce stażysty też co niemiara :D .
PawelC
 
Posty: 103
Dołączył(a): 26 listopada 2013, 10:21

Re: Staż

Postprzez Cyzio » 13 września 2014, 20:33

Witam.
Osobiscie z papierami jadę do ZO PZŁ i załatwiam sprawę do końca osoba która została przyjeta do Koła na staż jedzie do ZO PZŁ w celu pokwitowania odbioru dzienniczka a że jestem w Kole ,,skryba,, :D dbam o to. :roll:
Darz Bór.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości