Pytanie do mądrzejszych

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Re: Pytanie do mądrzejszych

Postprzez davos » 5 marca 2014, 13:53

Kolega kuki nic nie wyjaśnił. Ma rację co do dokonania wpisu po zakończeniu polowania i tu może zarząd się czepiać pomimo faktu, że ani nie zaczął, ani nie skończył polowania.
Pozostaje znaleźć odpowiedź na pytanie, jak mógł polować, skoro nie polował.
davos
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22 września 2009, 21:33
Lokalizacja: z krzaków

Re: Pytanie do mądrzejszych

Postprzez kastor » 16 marca 2014, 10:08

Davos,

Nie uważam się za mądrzejszego - więc pytanie nie do mnie :)

Powiem Ci tylko, że w kołach gdzie ja poluję - są jakieś bardziej ludzkie relacje. I powiem Ci, co by było, gdyby się zdarzyło coś podobnego:

1. Zarząd oceniłby czy stan faktyczny ( tylko wpis - a nie rzeczywisty pobyt w łowisku) - zakłócił ew. pobyt dewizowców.
2. W każdym przypadku - ZK odbyłby męską (!) rozmowę z delikwentem.
3. Strony ustalają, że dramy nie było - i wykażą na przyszłość większą staranność.

Wniosek ogólny : Zarząd tego koła to kupa zakompleksionych palantów. Bo rzetelny , praktykujący myśliwy - patrzy na innego myśliwego przede wszystkim jak NA KOLEGĘ PO STRZELBIE... i tak go traktuje. Nawet jako waadza.

Darz Bór
Avatar użytkownika
kastor
 
Posty: 84
Dołączył(a): 7 lutego 2007, 20:34

Re: Pytanie do mądrzejszych

Postprzez davos » 17 marca 2014, 22:52

Amen!!!!
Powiedzialeś bardzo prosto jak powinien zachować się zarząd koła w takiej sytuacji.
Nie potrzeba tu żadnych ustaw, paragrafów, czy innych statutów żeby zachować się przyzwoicie.
Dzięki za Twój mądry post
Davos
davos
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22 września 2009, 21:33
Lokalizacja: z krzaków

Re: Pytanie do mądrzejszych

Postprzez WuEFO423 » 18 marca 2014, 14:36

nie doczytałem wszystkiego, ale tak w zasadzie czytając to zdążyłem, to tłumaczenie że ktoś się wpisał a nie polował, odbierane może być jako forma blokowania, oczywiście nie piszę tego w kontekście Tej Sprawy. Tak tylko BTW
druga sprawa to taka, że ZK sam w sobie za takie przewinienia to chyba nie może karać takim rodzajem kary
a nawet jeśli ukarało to można się odwołać, i tu w tym momencie mamy szarą dupę, tzn strefę bo RD ....nie ma:)
i polujemy dalej
Avatar użytkownika
WuEFO423
 
Posty: 75
Dołączył(a): 21 stycznia 2014, 14:55
Lokalizacja: ZO Gorzów Wlkp

Poprzednia strona

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości