wakaaaacje jak spędzić?

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

wakaaaacje jak spędzić?

Postprzez kuki » 26 czerwca 2004, 06:52

Dzieciaki już mają wolne, my możemy wziąć urlopy. Pakujemy rodzinę w samochód. No właśnie i gdzie się udać? Pozostać na działce-gril, piwko, sąsiad raczej miła sąsiadka, lenistwo nieskończone.
Czy ruszyć w Polskę, ale gdzie? Jakieś ciekawe miejsca. Gdzie one są? Uroczę zakątki, gdzie latami można przebywać i się nie znudzi. Nie myślę w tym momencie o knieji i polowaniu.
A może wyjechać za granice RP. Co robić by przyjemnie, miło i w pełnym zadowoleniu spędzić urlop. Wiem na pewno, że tego lata pewna pogoda, (ciepło nawet w czasie deszczu) będzie w okolicach Ropczyc, Kamionki, Blizny. Bywam w tych okolicach każdego roku i przez dwadzieścia kilka lat tylko jeden urlop był chłodny, pozostałe zas bardzo cieple - mam na myśli miesiące lipiec oraz sierpień.
DB
kuki
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 00:46
Lokalizacja: Łódź

Waaaakkaaacjjjeeee?

Postprzez Cyzio » 28 czerwca 2004, 18:35

No i jest problem. :evil:
Jak zacząć.Malowanie mieszkania bo podobno :wink: pies nabałaganił
to pan niech maluje. :twisted: Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ale pomalujemy. :x :x Parę razy do lasu na nocne polowanie. :D
Nad wodę na żagle o ile trzcina nie będzie pylić :evil:
I po urlopie.
Pozdrawiam. :lol:
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Postprzez wuju(HUNTER) » 29 czerwca 2004, 18:04

Ja bez namyslu odpowiadam Chorwacja!Świetna sprawa mam zamiar wyjechac w sierpniu jak troche sie uwine z bierzacymi sprawami!A w sierpniu rozpoczecie sezonu...hmmm nie moge sie doczekac,potem dewizowcy i zleci nawet nie wiadomo kiedy.Pozdro db
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

Postprzez Leon » 5 lipca 2004, 13:02

Witam was po długiej nieobecności :) Ja jestem na obozie wtreningowym w kraśniku aż do 25 lipca.Cierzko trenuje i nie mam czasu sie nudzić.Patrzczcie jak mnie rodzice na mmiesiąc czasu z domu wyprawili :D:D:D Jak wróce do domu doda kilka fajnych fotek do galeri.Pozdrawiam was i pilnujcie naszej knieji.
Do usłyszenia
Avatar użytkownika
Leon
 
Posty: 183
Dołączył(a): 31 maja 2004, 16:25

Postprzez ichtys » 5 lipca 2004, 18:17

praca, praca, praca....
i takie będą wakacje :twisted:

pozdrawiam
Avatar użytkownika
ichtys
 
Posty: 104
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 19:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kuki » 6 lipca 2004, 21:37

tutaj taka cisza, wygląda na to, że kniejowicze korzystają już z urlopowego lenistwa he he :)))
kuki
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 00:46
Lokalizacja: Łódź


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości