Ostoja

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Ostoja

Postprzez richy » 25 lipca 2011, 15:24

Było ,a może i jest forum łowieckie ,,ostoja,, na winchesterze,jakoś nie moge znaleźć ,nie wiem czy komputer mi szwankuje czy coś zmienili.Jeżeli wie ktoś coś na ten temat to prosze o informację.
Pozdrawiam!
richy
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 grudnia 2009, 13:05

Re: Ostoja

Postprzez Cyzio » 26 lipca 2011, 09:36

Witam.
Wiem ze było ale zapewne coś się stało.
Pozdrawiam.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Re: Ostoja

Postprzez mateusz6 » 21 sierpnia 2011, 23:40

Kolego mam ten sam problem tez szukałem i nic. Z tego co mi wcześniej wiadomo forum zostało wystawione do sprzedania gdyż admin z braku czasu nie był w stanie zająć sie forum. Ja osobiście kilka razy próbowałem się kontaktować z adminem odnośnie ceny jakiej sobie życzy za to forum i niestety odpowiedzi do dnia dzisiejszego nie otrzymałem. Pisałem do niego chyba z osiem razy i nic nie odpisał a bylem zainteresowany kupnem gdyż jak sam widziałeś forum bardzo ładnie funkcjonowało i cieszyło się dużym zainteresowaniem . Moim zdaniem admin zbagatelizował całą sprawę sprzedaży forum oraz pozostawienie informacji innym dlaczego i w jakim terminie wyłącza korzystanie z forum nie dając możliwości odsprzedaży nikomu. Zachował sie w bardzo nieprofesjonalny sposób ale to juz jego sprawa...
mateusz6
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 września 2010, 19:50

Re: Ostoja

Postprzez richy » 6 grudnia 2011, 19:02

Od jakiegoś czasu już ruszylo na pełnych obrotach forum o ktorym mówilismy tylko pod inna nazwą. www.lowy.net.pl Tak to teraz wygląda.
Un saludo!
richy
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 grudnia 2009, 13:05


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości