zaczynamy podboje

Zrzuty czyli wszystko co w lesie leży

Moderatorzy: Cyzio, szydlos

zaczynamy podboje

Postprzez bart210383 » 31 stycznia 2014, 21:48

witam wszystkich poszukiwaczy jestem tu nowy zbieraniem zrzutow interesuje sie od 3 lat lecz efekty marne 2 dni temu zaczolem sezon i juz na pierwszym wypadzie zaobserwowalem stadko 10 jeleni gdzie wiekszosc nie miala poroza czy tak wczesnie zaczely by sie ich pozbywac takze udalo mi sie znalesc swieze ostoje a na legowiskach niewielka ilosc krwi czy to oznacza ze w tych miejscach pozbyly sie tyczek prosze o porade i zycze wszystkim milych i bogatych wypraw w las
Avatar użytkownika
bart210383
 
Posty: 25
Dołączył(a): 31 stycznia 2014, 21:04

Re: zaczynamy podboje

Postprzez szydlos » 1 lutego 2014, 09:29

bart210383 napisał(a):witam wszystkich poszukiwaczy jestem tu nowy zbieraniem zrzutow interesuje sie od 3 lat lecz efekty marne 2 dni temu zaczolem sezon i juz na pierwszym wypadzie zaobserwowalem stadko 10 jeleni gdzie wiekszosc nie miala poroza czy tak wczesnie zaczely by sie ich pozbywac takze udalo mi sie znalesc swieze ostoje a na legowiskach niewielka ilosc krwi czy to oznacza ze w tych miejscach pozbyly sie tyczek prosze o porade i zycze wszystkim milych i bogatych wypraw w las


Hej, bart210383 proszę nie zakładajcie nowych tematów odnośnie zbierania zrzutów,Istnieje już Głowny temat i tam proszę o pisanie takich pytań.
Trochę wcześnie zaczełeś sezon.Bardzo mało prawdopodobne aby o tej porze większość byków już nie nosiła wieńca.Najprawdopodobniej widziałeś chmarę (,bo tak okreśła się grupę jeleni) łań z młodymi byczkami.Musiał byś wrzucić fotki tych czerwonych plam,ale na 95% bedzie to mocz ,czyba że któraś sztuka jest postrzelona lub ma poranione racice właśnie od takiego przeganiania chmary i wchodzenia w ostoje :|
Avatar użytkownika
szydlos
 
Posty: 440
Dołączył(a): 1 stycznia 2014, 19:58
Lokalizacja: Grajewo

Re: zaczynamy podboje

Postprzez alison3492 » 15 stycznia 2015, 09:16

Dziękuję za odpowiedzi , drugie pytanie to jaki najlepszy best motorcycle jacket skok gwintu będzie odpowiedni do tej długości lufy w ciężkim pocisku 11g wzwyż ja stawiam na 1:10 cala ale mogę się mylić ?
alison3492
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 stycznia 2015, 08:52


Powrót do Zbieractwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości