\n
knieja bullet Co szumi w kniejach
Filmy
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Galerie zdjęć
Opowieści z kniei
Kuchnia myśliwska
Kalendarz
Znalezione w sieci
Kynologia
Akty § Prawne
 
Strona główna
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenia
login: hasło:
Zapomniałem hasła Zarejestruj się!
     
« Co szumi w kniejach

Terminarz centralnych zawódów strzeleckich PZŁ w roku 2011

Terminarz centralnych zawódów strzeleckich PZŁ w roku 2011






Lp.
Nazwa zawodów
ZO PZŁ (strzelnica)
Termin
Sędzia główny
1. Puchar Beretty & Sako Piotrków Trybunalski 02.04.2011 T.Łącki
2. Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot Piła(Chodzież) 09.04.2011 S.Mrozowski
3. Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda Koszalin 16.04.2011 J.Plenkiewicz
4. Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda Włocławek 16.04.2011 T.Skalski
5. Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda Opole 16.04.2011 M.Ziomek
6. Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda Kielce(Starachowice) 16.04.2011 A.Madej
7. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 30.04.2011 S.Gąsienica
8. Puchar Fam Pionki Radom 07.05.2011 P.Pełczyński
9. Puchar Prezydenta miasta Konina Konin 14.05.2011 J.Plenkiewicz
10. Puchar Targów Poznańskich Poznań 21.05.2011 T.Łącki
11. KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka Gdańsk 28-29.05.2011 P.Pełczyński
12. Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń 04.06.2011 W.Kraiński
13. Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda Zielona Góra 11.06.2011 P.Hetmańczyk
14. Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda Radom 11.06.2011 T.Skalski
15. Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda Częstochowa 11.06.2011 J.Adamczyk
16. Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda Lublin(Puławy) 11.06.2011 S.Gąsienica
17. Puchar Prezydenta miasta Łomży Łomża 18.06.2009 W.Szymański
18. Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej Rzeszów 25-26.06.2011 W.Kobierski
19. Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua Koszalin(Manowo) 02.07.2011 M.Świerczek
20. Ogólnopolskie Zawody Seniorów Suwałki (Giżycko) 09.07.2011 K.Molski
21. Mistrzostwa PZŁ w kl. Powszechnej Chełm 16-17.07.2011 T.Łącki
22. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice 23.07.2011 M.Ziomek
23. Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda Poznań 30.07.2011 W.Kobierski
24. Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda Białystok 30.07.2011 W.Kraiński
25. Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda Sieradz 30.07.2011 S.Mrozowski
26. Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda Tarnobrzeg 30.07.2011 P.Hetmańczyk
27. Puchar Jezior Mazurskich Suwałki (Giżycko) 06.08.2011 W.Kraiński
28. Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 13.08.2011 W.Kobierski
29. Puchar Warszawy Warszawa 20.08.2011 P.Pełczyński
30. Puchar Prezydenta miasta Olsztyna Olsztyn 27.08.2011 A.Madej
31. Puchar Grodu nad Prosną Kalisz 27.08.2011 M.Ziomek
32. Finał Ligi Strzeleckiej Katowice 03-04.09.2011 J.Adamczyk
33. XVII Turniej Chmielakowy Chełm 10.09.2011 W.Szymański
34. Puchar Winobrania Zielona Góra 10.09.2011 J.Plenkiewicz
35. Puchar Opolszczyzny Opole 17.09.2011 W.Szymański
36. Puchar Łuczniczki Bydgoszcz (Łąck) 24.09.2011 M.Świerczek
37. Puchar Jesieni Lublin(Puławy) 24.09.2011 S.Gąsienica
38. Puchar Puszczy Kurpiowskiej Ostrołęka 01.10.2011 K.Molski
39. Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce(Starachowice) 08.10.2011 S.Gąsienica

www.orologirepliche.it

 
O nas kontakt Kontakt reklama Polityka prywatności Reklama strona główna Strona główna
Copyright © 2002 - 2019 knieja.pl.